fbpx
 

Svadobné fotenie – Saška a Ricardo

Svadba Ricarda a Sašky bola naša prvá svadba sezóny 2022. Konala sa síce v apríli, ale Ricardo doniesol spoločne so svojimi priateľmi z Mexika atmosféru, ktorá sa rovnala už letu.  Od začiatku svadobné prípravy prebiehali úplne pokojne.  Sobáš sa odohrával v Košiciach, v najkrajšom chráme, ktorý máme a hádajte, ktorý to bol. Bolo krásne vidieť ako sa pre lásku spojili dve kultúry, úplne z odlišných kútov sveta. 

Svadobní fotografi na latino na svadbe. 

Nie, ani jazyková bariéra nám nebola prekážkou. So svadobčnami s Mexika sme sa zabavili aj my ako svadobní fotografi.  Verte či nie, trvala až do východu Slnka a aj to sa odchádzalo všetkým veľmi ťažko. 

Pre nás ako pre svadobných fotografov sú takéto svadby veľmi výnimočné. Pretože máme možnosť spoznávať svadobné zvyky iných kultúr a niektoré sú skutočne úžasné.  

Na tanečnom parkete ste nevideli človeka, ktorému chýbali svietiace rumbagule, sombréro či niečo iné na jeho tvári, tele alebo hlave. 

Táto svadba nás skutočne vtiahla svojou atmosférou. O dva dni neskôr sme chceli ukázať niečo výnimočné my. 

Svadobné portréty ako z rozprávky

 A preto sme Ricarda a Sašku, ako ich svadobní fotografi vzali mimo Košíc. Necháme vás hádať, kde nájdete toto magické miesto plne rozvitnutých čerešní ako v japonských záhradách. 

Uhádli ste? Jedná sa o malú obec menom Brdárka.


Ďakujeme Saška a Ricardo, že sme mali možnosť byť vašími svadobnými fotografmi. Boli ste pre nás výnimoční od začiatku po koniec vašej svadby. 


Jeden fun fact na záver, ktorý nam povedal Ricardo. Vedeli ste, že v Mexiku sa deň po svadbe ničia svadobné šaty? A to konkrétne tak, že sa nevesta vykúpe v mori.

Ak sa vám páči naša tvorba, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára

Veľmi radi. sa staneme súčasťou vášho svadobného dňa.