fbpx
 

Rande fotenie Berenika & David

Rande fotenie Berenika & Dávid

Fotenie párov pri západe slnka alebo v tichu pred búrkou? 

Byť fotografom mladej lásky je nádherné.  Fotenie párov znamená prijímanie len pozitívnych emócií. Priam ich nálož. Všade samý smiech, úsmevy, radosť, vášeň. Mladá láska je proste nabitá emóciami a energiou. Inak  to nebolo ani u Bereniky a Dávida.  Rande fotenie ich príbehu lásky sme zachytili ešte v čase, keď  neďaleko Košíc sa rozprestierali nekončiace slnečnicové polia. Možno práve to je jediný znak toho, že toto rande fotenie  sa uskutočnilo počas  horúcich letných dní. Zamračené počasie však neznamená to, že vaše fotky nemôžu byť krásne. Vaše fotky môžu byť krásne  aj v daždi a aj pri takomto počasí, ktoré je tesne pred búrkou. Závisí na vašej otvorenosti a odviazanosti. Pre nás je zamračené sychravé počasie doslova nová čierna.

Ako také fotenie párov vyzerá? 

Fotenie párov je čím ďalej tým viac  populárne. Každý chce mať zvečnené momenty svojho príbehu lásky.  Pokiaľ ste sa rozhodli pre rande fotenie, je dobré s nami prekonzultovať vašu predstavu. My sa jej snažíme prispôsobiť. Hľadáme spolu s vami čo sa vám páči, aby vaše spoločné fotky boli pre vás výnimočné a nádherné. Vyberáme s vami lokalitu v poprípade rekvizity.

Rande fotenie nie je len práca fotografa.  Pre krásny a zaručený výsledok musíme spolupracovať všetci. Sme otvorení aj vaším nápadom, rovnako ak vy ste tým našim.  Rande fotky majú byť hlavne o vás a snažíme sa o to, aby nepôsobili umelo, ale čo najviac prirodzene. Chceme, aby v nich bola zachytená vaša láska úplne najviac ako sa dá.

Hľadáte rodinného fotografa alebo svadobného fotografa? Neváhajte si pozrieť ďalšiu našu tvorbu vo fotogalérií.