fbpx
 

Stužková slávnosť 4.D

Fotoalbum - stužková slávnosť 4.D

Navždy sa zachová tá naša  stužková!  Každý z nás si pozná túto pieseň, vďaka ktorej sa retrospektívne vynárajú spomienky na deň, kedy sme stali dospelákmi.  Fotograf na stužkovú slávnosť je jedinečná rola, pretože každá  stužková je jedinečná. Tento maturitný ples sa konal v Rožňave a svoj nádych získala nielen vďaka krásnym priestorom, ale aj vďaka úžasným študentom.

Stužková je skutočne dôležitým momentom v živote človeka. Je to akýsi symbol dospelosti.  Pripínanie stužiek, tanec s rodičmi, učiteľmi a samozrejme so svojimi spolužiakmi či partnermi.  Je  to deň,  plný zážitkov,  na ktorý sa zabudnúť nedá.

Fotograf na stužkovú slávnosť nesmie premrhať žiaden moment! 

 

Fotograf na maturitnom plese má dôležitú úlohu,  zachytiť spomienky zostali ako živé, tak aby ste sa pozreli na fotografie aj o 20 rokov  a povedali si, aké sú tieto fotografie krásne a aké množstvo spomienok pre vás znamenajú.  V tento deň sa staneme aj my vašimi priateľmi, ale aj koordinátormi a pomocníkmi, aby sme dokázali zachytiť tie najkrajšie a najdôležitejšie momenty vaše stužkovej slávnosti.

Pokiaľ sa vám naša tvorba páči a chcete, aby sme my zastávali rolu fotografa na vašej stužkovej slávnosti,  neváhajte a kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára.