fbpx
 

Svadobné fotenie Peťka & Lukáš

Svadobné fotenie - Peťka & Lukáš

Fotograf na svadbu, ktorý vdýchne vaším svadobným fotografiám život

Peťka a Lukáš boli ďalší z našich svadobných párov svadobnej sezóny 2020. Rovnako ako my pochádzali z Košíc, teda mali sme to len na skok. Fotograf na svadbu sa vždy teší. Táto svadba bola jednoduchá a krásna. Nevesta Peťka nepociťovala žiaden stres a rovnako ani ženích Lukáš. Bola to svadba, ktorá bola úplne pohodová a bez  stresu. Všetko časovo vychádzalo a všetko sa podarilo a vyšlo ako malo.  Dôležité pre nás, rovnako ako aj pri iných svadbách bolo zachytenie emócií, aby fotky, ktoré odovzdáme neboli len bezduché fotografie zo svadobného dňa, ale fotky, ktoré nesú v sebe život, emóciu a lásku.

 

Svadobný fotograf z Košíc, ktorý  sa nebojí objavovať 

Svadobný fotograf z východného Slovenska sa snaží niekedy do fotografií zakomponovať výnimočnosť prírody, ktorú tu máme. Tieto svadobné fotografie sa fotili na Spiši pri  travertínových skalách menom Dreveník. Nádherné a kúzelné miesto. Slnko pri skalách zapadá síce o niečo skôr, ale keď si vyšľapete malý nenáročný kopček, bude na vás čakať úžasná vyhliadka sa Spišský hrad. Nádherný moment je práve keď na túto vyhliadku dopadajú posledné slnečné lúče letného dňa.

 

Pri iných svadbách sme sa snažili tiež zachytiť jedinečnosť  daného kraja v spojitosti s nevestou a ženíchom.  Keď sme boli svadobný fotograf v Michalovciach boli to svadobné portréty pri Zemplínskej Šírave.  Pri neveste a ženíchovi, ktorí už pochádzali z okresu Trebišov, sme sa po konzultácii dohodli na fotení v krásnych Tokajských viniciach, ktoré sú pre svadobné portréty krásnou voľbou.  Pri svadobnom páre z Prešova sme  pri svadobných fotografiách využili vrch s názvom Spiaci Mních.  Už keď tieto nápady vykvitli v našich mysliach, tak sme sa ako svadobný fotograf z Košíc veľmi tešili, že v našom portfóliu pribudnú krásy rôznych okresov.

 

Ako fotograf na svadbu sme vždy otvorení rôznym nápadom. Nemáme problém s vami cestovať za vytúženými svadobnými portrétmi na rôzne miesta a v rôzne dni.