fbpx
 

Portrétové fotenie Karin

Portrétové fotenie - Karin

Slovensko je bohaté na krásnu prírodu, ale aj na krásne ženy.  A kto by rád niekoho takého nefotil? Nie, nemyslíme to vôbec ako žiadnu narážku, ale skutočne naša krajina je rozmanitá v oboch prípadoch a my radi umeleckým spôsobom vytvárame portrétové fotografie v rámci vlastných fotografických projektov. Portrétový fotograf s láskou vymýšľa koncepcie a boardy so svojimi predstavami o foteniach. Tu sme si vytvorili predstavu príbehu  Tento príbeh je príbeh rebelky  a víly. 


Pri tomto fotení bola modelkou rusovláska Karin, jedna  z tých krásnych slovenských žien. Prišla pozrieť fotografov z východu až z ďalekého západného Slovenska. Je to mladá žena nabitá neskutočnou energiou. Preto sme sa aj veľmi tešili na spoluprácu a hlavne na výsledok portrétového fotenia. Vedeli sme, že s ňou nemôže fotenie za žiadnych okolností dopadnúť zle. Po tej namáhavej ceste, ktorú Karin podstúpila sme sa spoločne vybrali neďaleko Košíc, do lesa, kde sme nafotili tieto magické portréty. Pri niektorých portrétoch sme použili dymovnice, no hlavnú úlohu zohrával kontrast lesa so samotnou rozprávkovou Karin. 


Naše vlastné portréty nás skutočne veľmi bavia. Čo je dôkazom toho, že  portrétovými, rodinnými a eventovými fotografmi nie sme len z nutnosti, ale skutočne preto, že je to našim koníčkom, našou záľubou a našou vášňou. Krásne fotografie nie sú len zásluhou fotografa. Je za tým množstvo komunikácie  a organizácie so samotnou modelkou.


 S Karin sme mali hneď predstavu o tom ako by fotografie mali vyzerať. Spoločne sme vytvorili koncept, na ktorom sme postavili celý tento fotografický projekt. Lesná víla alebo princezná rebelka, presne ako z tej rozprávky. Myslím si, že to sa nám skutočne podarilo. 


Projekty tohto typu sú pre nás síce už len výnimočné ale o to väčšiu citovú väzbu k ním máme.  Pokiaľ vás zaujala naša tvorba a hľadáte svadobného či rodinného fotografa  alebo fotografa pre vašu rodinnú oslavu alebo event,  neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára. Radi vám zodpovieme na všetky vaše otázky.