fbpx
 

Portrétové fotenie Sofia

Portrétové fotenie Sofia

Profesionálny fotograf a jeho voľné chvíle

Ako profesionálni fotografi počas voľných chvíľ veľmi radi vytvárame vlastné projekty. Radi rozvíjame svoju kreativitu, zlepšujeme našu tvorbu a tieto fotenia sú pre to najlepšou možnosťou.  

 

Portrétové fotenie s Karin, portrétové fotenie s Diou  alebo fotenie v botanickej záhrade s Miladou.  Všetky tieto fotenia znamenajú veľa. Veľmi radi organizujeme tieto projekty. Nerobíme ich len sami, ale aj s inými fotografmi.  Baví nás to, čo dokážeme spoločne vytvoriť.  Spoločne sa zlepšovať a rozvíjať. Sú to projekty, ktoré pre nás majú dušu a znamenajú pre nás veľmi veľa. Okrem samotného progresu budujeme aj nové priateľstvá, nové kontakty.

Portrétové fotenie v rozprávke s jemnou ženskou krásou

Fotenie týchto portrétov bolo okúzľujúce. Po našom príchode do Bŕdárky sme ostali v nemom úžase. Kto by nevedel, kde je toto magické miesto, tak je to na našom slovenskom krásnom Gemeri. Je to asi pol hodinu cesty od Rožňavy. 

 

Po príchode nás čakalo miesto ako z rozprávky. Vystúpili sme pred pláň, na ktorej sa rozjímali desiatky a možno aj  stovky rozkvitnutých čerešní.  Vzduchom sa ku nám dostával zvuk zvonov a keď sme sa pozreli lepšie, v diaľke sme videli stádo ovečiek a baču ležiaceho v tráve. Nemohli sme to nevyužiť a jedna z fotiek ako môžete vidieť je aj pri  ovečkách.

 

 

Následne sme pokračovali v prípravách na fotenie. Našli sme tie vhodné stromy na vytvorenie fiktívneho vešiaka na prádlo, zavesili sme čipkované záclony. Portrétové fotenie  okúzľujúcej Sofie sa mohlo začať. Výsledkom sú krásne a jemné fotografie ženskosti.

Ako pracuje profesionálny fotograf na svojich projektoch? 

Každé fotenie si vyžaduje dôkladnú prípravu. Od vytvorenia samotnej predstavy, boardu ako by malo portrétové fotenie vyzerať až po nájdenie modelky, následnej komunikácie a dohadovaní sa.  Výsledok, ktorý vidíte nie je len práca fotografa. Je to kolaborácia fotografa a modelky. Vždy sa snažíme nájsť modelku, ktorá sa hodí do našej  predstavy. No, zároveň modelku, ktorú naša  predstava zaujme a je stotožnená s tým, že sa podieľa na jej rozvíjaní.  Je to veľmi dôležitý a kľúčový moment.  

 

Rovnako ako si nás vyberajú svadobčania za svojich profesionálnych svadobných fotografov, rodiny za rodinného fotografa, tak aj modelka si vyberá nás. Je stotožnená a vžitá  s našou tvorbou.  To sa odráža aj vo výsledku fotografií.

 

 

Pokiaľ hľadáte profesionálneho fotografa pre svoju rodinnú oslavu, rodinné portréty, svadbu, event alebo firemné portréty neváhajte nás kontaktovať cez kontaktný formulár.