fbpx
 

Rodinné fotenie Lenka & Ľubko

Rodinné fotenie Lenka & Ľubko

Rodinný fotograf.  Toto označenie máme veľmi radi. Hlavne preto, lebo naša ženská polovička veľmi rada pracuje s deťmi a rada s nimi počas fotenia vymýšľa rôzne veci, ktoré by na fotkách vyzerali milo. Ľubko nestál pred našim fotákom prvýkrát.  Jeho úžasná mamina  mu každý rok na jeho narodeniny venuje rodinné fotenie, pretože vie, že rodinné fotografie majú veľkú hodnotu. Ľubko je od malička skvelý model aj keď všetci vieme, že detičky nás dospelých vedia niekedy uťahať svojou aktivitou viac ako keby sme liezli na najvyšší vrch sveta. Ľubko je aktívne dieťa, ale s aktívnymi detičkami je rovnako skvelá práca ako s tými pokojnejšími.  Pri fotení s Ľubkom stále zažívame veľa smiechu a hlavne veľa detskej radosti a spontánnosti.  Sami sa niekedy divíme ako rýchlo tento drobec rastie.  

Rodinný fotograf nemôže zastaviť rast vašich detí.

Dokáže však zachytiť ako rastie, ako sa mení ako sa vyvíja a formuje. Vytvára pre vás spomienky, pri ktorých si budete môcť  pozrieť a spomínať na všetky chvíle s vašou ratolesťou. Otvoríte album a pozriete sa ako to malé drobča s vami rástlo a ani ste sa nenazdali a vedľa vás sedí dvadsať ročný muž.  Fotografia je predsa spomienka, ktorá sa Vám uchová navždy. 

Pokiaľ hľadáte rodinného fotografa neváhajte nás kontaktovať. Radi vám zodpovieme na vaše otázky a nájdeme spoločný termín na fotenie.