fbpx
 

Svadobné fotenie Klaudia & Tomáš

Ku Klaudi a Tomášovi máme troška iný vzťah ako ku väčšine našich nevestičiek a ženíchov. Klaudi je spolužiačka z vysokej školy, a preto  táto svadba pre nás nebola tak úplne len prácou. Všetko pre nás bolo viac osobnejšie a sme radi, že sme mohli stráviť s našou priateľkou jej najkrajší deň v živote a práve my sme mohli byť jej svadobnými fotografmi a zachytiť jedinečné momenty, ktoré zažila v tento deň aj  s jej manželom Tomášom.


Svadobné prípravy bez stresu

Pri svadobných prípravách nesmie chýbať smiech. A tu rozhodne nechýbal. Kamarátky a mamina nevesty boli skvelé. Nasmiala sa aj naša svadobná fotografka. Skvelé na tom bolo, že sme si prípravy užili bez časovej tiesne, keďže sme portréty fotili v iný deň.


Svadba bola párty, ktorú sme si aj my svadobní fotografi užili

Klaudia s Tomášom nás posadili medzi hostí, ktorých sme poznali. Skutočne sme sa necítili len ako svadobní fotografi, ale aj ako hostia. Našu svadobnú fotografku dokonca družičky dotiahli chytať aj svadobnú kyticu. Čo myslíte, chytila ju?


Dážď a slnko. To bolo svadobné fotenie v iný deň

Keď sme sa vybrali do Trebišova, na fotenie svadobných portrétov postupne sa začínalo zamračovať. Dúfali sme, že nám nezačne pršať. No, bohužiaľ dážď nás neminul alebo áno? S údivom sme pozerali ako pred nami prší a za nami nie a pri tom sme fotili.  Potom sme sa presunuli na pýchu Tokaja. Vinice. Nemohli nám určite chýbať svadobné portréty vo viniciach.


Klaudi s Tomášom boli uvoľnený svadobný pár, ktorý je milo povedané bláznivý. Nemali problém s hociktorou pózou a doslova, tieto portréty vystihujú ich osobnosť.

 

Pokiaľ vás zaujala naša tvorba a máte záujem o fotenie svadby, neváhajte sa nám ozvať prostredníctvom kontaktného formulára.