fbpx
 

Svadobné fotenie Kristínka a Ondrej

Svadobné fotenie - Kristína & Ondrej

Nech žije láska! Príbeh lásky Ondreja a Kristínky sme si vypočuli a je krásny. Dvaja cestovatelia, ktorí dnes už majú na svete aj svoju malú princeznú a cestujú aj s ňou. Spomedzi svadobných fotografov si vybrali práve nás, a tak nás čakala cesta za týmito skvelými mladými ľuďmi do Sečoviec.

Svadba, ktorú si aj svadobní fotografi užili

Skutočne od samotného rána nás sprevádzal samý smiech.  Ako svadobní fotografi sa snažíme odbúravať stres z nevesty a ženícha čo najviac, ale tu to nebolo potrebné, Ešte aj na svadobnom obrade, ktorý sa tiež konal v Sečovciach sme sa nasmiali. Svadobné portréty boli plné prekvapení. Do posledného dňa sme nevedeli kde budeme fotiť, no napokon sa mladý energický pár rozhodol pre svadobné fotenie v Trebišove a ich ikonickom parku.  Zastihlo nás Slnko aj dážď. No, napriek premenlivému počasiu sme to nevzdali a nafotili niekoľko pekných svadobných portrétov.

Svadobný fotograf na parkete?

DJ bol tiež skvelý a preto ani zábava nemohla byť zlá. Na tejto svadbe sme sa cítili ako súčasť rodiny a tieto svadby MILUJEME. Niekoľko krát volali aj nášho svadobného fotografa, ale aj fotografku na parket a verte či nie, ťažko sa nám hovorilo nie. No nechceli sme, aby nám ušiel nejaký moment. Ďakujeme Kristínke  a Ondrejovi za to, že sme mohli s nimi prežiť  jeden z najkrajších dní ako ich svadobní fotografi. Sečovce, viete robiť dosť dobré párty. ĎAKUEJEME!

Svadobný fotograf na vašu svadbu

Čo jeden.  Rovno dvaja svadobní fotografi. Ak sa vám naša tvorba páči, neváhajte si nám napísať správu cez kontaktný formulár.