fbpx
 

Svadobné fotenie Lucka a Matej

Svadba plná prekvapení

Inak nedokážeme popísať svadobný príbeh lásky Lucky a Mateja.  Už keď sme prišli k Lucke domov, tak sme pociťovali šíriacu sa dobrú náladu. Nastalo síce pár organizačných chýb, ale nebolo to nič, čo by sme my ako svadobní fotografi nevedeli zvládnuť. Chýbajúci odvoz nevesty Lucky, jej sestry a maminky sme zabezpečili my. Poviem Vám, uvažovali sme či máme dostatočne veľký kufor, aby sa nič nestalo šatám, ale napokon sme všetky potrebné veci do auta dostali.


Jednoduchý first look, ktorý emóciami dojal aj svadobnú fotografku

Z Košíc do Hotela Lesanka to bola len chvíľa. Už ani neviem o čom sme sa bavili, ale smiech nás sprevádzal celú cestu. A tak to bolo počas celého svadobného dňa. Dojímavý first look, plný emócií dojal nie len mamku a sestru, ale aj našu svadobnú fotografku. Matej netrpezlivo čakal na Lucku a v nemom úžase chvíľu len stál a nevedel sa vynadívať na svoju budúcu manželku.  Potoky sĺz sa valili od sestry a naša svadobná fotografka už tiež mala slzy na krajíčku.


Obrad, aký nikto nečakal

Po fotení portrétov sa už schyľovalo k obradu. Po dojímavom obrade pod holým nebom nastal čas výmeny obrúčok. Zrazu nebolo počuť nič len štebotajúce vtáky v okolí. Po niekoľkých sekundách zo sestry vybehlo „Hííí ja som ich zabudla na izbe“ Všetci spustili smiech, kým sa sestra rozbehla po obrúčky. Po jej návrate a posledných dozvukoch smiechu sme sa vrátili opäť k svadobnej ceremónií, ktorá napriek prerušeniu bola dojímavá.


Tradičná svadba? Netradičné zážitky pre svadobného fotografa

Ako celá svadba aj rozbíjanie taniera bolo v znamení vysmiatých tvári. Nás ako svadobných fotografov to veľmi teší a niekedy nám robí problém niekedy kamennú tvár a zasmejeme sa spolu so svadobčanmi. Pri rozbíjaní taniera malo čakať ženícha prekvapenie v podobe roztrhnutej tašky. Potom ako už chcel pozbierané črepy nasypať do tašky tak ju sestra nevesty schmatla so slovami. „Nie, nesyp tam tie črepy, je roztrhaná“ čím zmarila „prekvapenie“ pripravené z Hotela Lesanka.

Svadbu Lucky a Mateja by sme mohli skutočne rozpísať  na ďalšiu stranu. Skvelé jedlo z Hotela Lesanka, krásna výzdoba, skvelá partia, emócie, šťastie ,slzy, smiech. Táto svadba si prešla skutočne vtipnými a emotívnymi momentmi a sme radi že sme mohli byť svadobnými fotografmi pre túto svadbu plnú zážitkov.

Pokiaľ vás zaujala naša tvorba, neváhajte  nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára. Veľmi radi budeme svadobnými fotografmi aj na vašej svadbe. Neobmedzujeme sa na lokalitu. Vašu svadbu nafotíme aj na východnom aj na západnom Slovensku.