fbpx
 

Svadobné fotenie Lucka & Rišo

Malá ale krásna svadba ma svoje čaro

Lucka s Rišom mali mať svadbu ešte v roku 2021. Čo čert nechcel boli nútení svadbu preložiť, ale to vôbec nebolo na škodu. Medzi tým už na ich svadbe neboli dvaja, ale Lucka pod srdcom nosila nový život.

Svadbu sa rozhodli mať  len v rámci malého posedenia  a nerobiť  veľkú oslavu ako býva zvykom.


 Sme radi, že si nás vybrali za svojich svadobných fotografov, pretože sme opäť mohli vybrať do mesta, ktoré pre nás nie je úplne známe. A tak sme cestovali na svadbu na „ďalekom“ východe do Sobraniec.


Napriek tomu, že Sobrance sú malé  mesto, tak v okolí je pekná príroda.  Lucka s Rišom sa rozhodli pre fotenie svadobných portrétov v neďalekom parku, ktorý bol pekne upravený a v strede sa vynímalo jazero.

Teda Lucke a Rišovi sme nafotili svadobné portréty. Lucka zvolila krásne jednoduché šaty, v ktorej jej vyniklo bruško. Vlasy jej zdobil kvetový veniec. Nevesta Lucka vyzerala skutočne ako víla. Krásna, prirodzená a jemná.

Svadobný fotograf vám vždy rád poradí

Občas nie je možnosť vymýšľať miesta na svadobné portréty špecifické miesta. Takto mali Lucka a Rišo. Vzhľadom na tehotenstvo chceli jednoduchý prístup a nechceli, aby sa Lucka pri fotení svadobných portrétov namáhala.


Pokiaľ má park dostatok tieňu, nemusia portréty vyzerať vôbec zle.  Pri výbere svadobného fotografa, ktorý nie je z vašich končín sa neváhajte opýtať, aké miesto by ste mali hľadať na fotenie svadobných portrétov.  Možno nie každý svadobný fotograf vám povie konkrétne miesto, ale dá vám rady, aby ste vy mohli vybrať to najlepšie miesto pre vaše svadobné portréty.