fbpx
 

Svadobné fotenie Stanka a Peťo

Áááá je tu pre nás dlho očakávaná svadba. Stanke a Peťovi sme fotili už rande fotenie pred rokom, aby sme im mohli zhotoviť aj pozvánky podľa ich predstáv.  Teda pre Stanku a Peťa sme boli grafici a aj svadobní fotografi v jednom balíčku.

Stanka všetko riešila s pokojom a bez stresu, čo bolo skvelé. Sme veľmi radi, že sme mohli byť svadobnými fotografmi na tejto svadbe v Košiciach. 

 

Svadobní fotografi na dosť dobrej party, teda svadbe

Viete, čo vám k tejto svadbe povieme? Bola to skutočne dosť dobrá párty.  Prípravy boli plné emócií a radosti a prekvapení, hlavne keď Peťo prišiel na kamióne a Stanka o tom nevedela. Celkom originálne vypýtanie nevesty, čo poviete? Ale poďme k samotnej oslave.  Prečo sme hovorili, že to bola dosť dobrá párty? Ako DJ začal hrať  po hlavnom jedle o 7 večer, tak hral až do skorého rána. Hostí nezastavil ani len dážď. Aj my sme si už tak nožkami dupkali.

 

Svadobný fotograf vám odporučí fotenie portrétov v iný deň

Svadobné portréty sme fotili v pondelok. Sme veľmi radi, že Stanka s Peťom si vybrali portrétové fotenie v iný deň. Nemuseli sme sa nikde ponáhľať, mohli sme využiť prostredie a slnko z každej strany  a bolo to pre nevestu a ženícha úplne bez stresu. O portrétovom fotení v iný deň a jeho výhodách a nevýhodách sa čoskoro dočítate v pripravovanom článku.

Stanka a Peťo. Ďakujeme vám že sme mohli s vami stráviť tento Váš veľký deň s vami. Bol plný zábavy ale zároveň vašej veľkej lásky. Ďakujeme, že sme mohli byť vašimi svadobnými fotografmi.