fbpx
 

Svadobné fotenie Zuzana & Tomáš

Náš prvý výlet do mesta Humenné sa spájal práve so svadobným dňom Zuzky a Tomáša. Veľmi milý pár, ktorý sa nemá strach prejaviť svoje emócie. Svoj deň si užívali naplno od rána. Milujeme páriky, ktoré sú veselé.


Svadobní fotografi a emotívny first look

Emotívny first look, je to, čo si ako svadobní fotografi veľmi užívame. Tomáš bol skutočne veľmi dojatý. Portréty boli plné radosti a emócií. Portréty sa rozhodli fotiť na mieste, ktoré im je blízke. Park v Humennom s ikonickým kaštieľom. Boli to primárne prirodzené momenty, nestrojené pózy.


Svadobná hostina v Baffone ako z rozprávky

Svadba Zuzky a Tomáša sa konala v Strážskom v Baffone, čo je krásne fotogenické miesto plné zelene a krásnych romantických prvkov. Na svadbe sme sa ako ich svadobní fotografi cítili veľmi príjemne. Sedeli sme priamo s  hosťami, a preto sme sa ani necítili ako v práci. Všetci boli ku nám veľmi milí. Práca s týmito ľuďmi bola skutočne skvelá.

Zuzka a Tomáš  využili potenciál Baffone na 100%. Nechýbalo grilovanie, prskalky či program, do ktorého zapojili aj svojich hostí. Svadba na jedničku.

Ďakujeme Zuzka a Tomáš. Boli ste skvelí.

Pokiaľ vás zaujala naša tvorba a chcete, aby sme boli vašimi svadobnými fotografmi, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára.  Pôsobíme na celom východnom Slovensku, ale nemáme problém navštíviť pre váš svadobný deň aj zákutia západného Slovenska.