fbpx
 

Svadobné fotenie Ivona & Lukáš

Svadobné fotenie - Ivona & Lukáš

Pre tento krásny a milý pár sme neboli len ich svadobní fotografi. Boli sme pre nich aj tvorcovia ich svadobných oznámení a harmonogramu.  Už od prvého stretnutia sme vedeli, že ich svadba bude úžasná a tešili sme sa na ich svadobný deň. 


 V ich deň D sme teda vyrazili do Michaloviec. Keď sme uvideli Ivonu, povedali sme si len wau.  Bola ako princezná z rozprávky. Rovnako  ako celá svadba.  


Na tejto svadbe sme sa necítili ani ako keby sme pracovali, ale ako by sme boli jej súčasťou. Úžasné mamky, družičky, hostia. Atmosféru celej svadby dotvorilo fotenie svadobných portrétov pri západe slnka na Zemplínskej Šírave. Bolo to očarujúce. 


Tie farby, tá láska, tie emócie, ktoré z nich vyžarovali.  Skutočne nádhera. Ďakujeme Ivone a Lukášovi, že nám  dali možnosť byť ich svadobnými fotografmi v ich najkrajší deň v živote.

Svadobný fotograf ako opora, pomocník a priateľ.

My, tím Solasta photo, vo váš svadobný deň nebudeme len vašimi fotografmi. V tento váš deň vám budeme pomáhať  s obliekaním, organizáciou, budeme tu pre vás na zodpovedanie vašich otázok, ale aj na to, aby sme vás usmernili, keďže chceme dosiahnuť najlepší výsledok našej práce. Budeme vašimi svadobnými fotografmi a priateľmi.


Pokiaľ máte záujem o naše služby alebo máte otázky neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom kontaktného formulára.