fbpx
 

Svadobné fotenie Michala & Richard

Svadobné fotenie - Michala a Richard

My tím Solasta photo posobíme ako svadobný fotograf v Košiciach. Táto  svadba bola v našom rodnom meste a aj malá svadba ako táto mala svoje čaro.  Miška a Rišo  mali  v priestoroch košického hotela Zlatá Podkova. 

 

Vzali sa v krásnom kostole na hlavnej ulici uprostred leta, no počasie nám vyšlo na jedničku.  Ako svadobní fotografi, ktorí máme za sebou nie jednu svadbu môžeme povedať, že aj táto  svadba í mala svoje čaro. Svadba pod šírim nebom a v krásnom prostredí Zlatej podkovi dotvárala v pozadí lúka a štebotajúce vtáctvo . Spoločne tvorili magickú atmosféru.


Svadba je honosnou udalosťou, kde chceme mať rodinu a priateľov, no v súčasnosti je svadba udalosťou intímnou a viac menej o dvoch ľuďoch.  


Nepodceňuje výnimočnosť svadby menšej či väčšej. Obe majú rovnako dôležitý význam ako tá veľká honosná svadba s veľkým počtom ľudí, a preto by aj k tejto svadbe by mal byť svadobný fotograf, ktorý vám zachytí tento krásny okamih o vás dvoch. Má to hneď niekoľko výhod, ktoré si môžete prečítať u nás na blogu. 

Viac z našej práce môžete sledovať vo fotogalérií. 

 
Ak hľadáte svadobného fotografa z Košíc alebo ste aj z iného mesta na Slovensku, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára, kde sa môžete informovať o dostupnosti termínu.