fbpx
 

Svadobné fotenie Monika & Gabi

Svadobné fotenie - Monika & Gabi

Monika a Gabi si nás vybrali ako ich svadobných fotografov. Vedeli, že svadobný fotograf z ich okolia, teda  z východného SIovenska a okolia Košíc, je to čo na svojej svadbe chcú, napriek tomu, že ich svadba bola dvojjazyčná. Veľmi sme sa tešili keď si vybrali nás za svojich svadobných fotografov, pretože ich svadba mala byť pôvodne v kaštieli v malom maďarskom mestečku, no situácia, ktorá nastala nám to bohužiaľ neumožnila.

 

Svadba na jeseň je ako „nová čierna“ 

Pristúpilo sa na druhu situáciu, ktorá bola rovnako krásna. Svadba Moniky a Gabiho bola v strede jesene, v októbri. Sychravé svadby, sú pre nás nová čierna. Milujeme ich rovnako ako tie letné. Svadobné portréty majú pre nás zvláštnu tajomnú, ale nádhernú atmosféru aj keď nevesta musí zvážiť fotenie svadobných portrétov. Monika to zvládla úplne bravúrne.  Napriek sychravému daždivému počasiu bola nádhernou nevestou a ani na chvíľu neukázala, ako veľmi je jej zima.  Podala úžasný výkon a fotky stoja určite za to!

 

Svadba sa napokon konala v Košiciach v hoteli Double tree Hilton. Veľmi sa nám páčili detaily ich svadby. Šampanské,  župany pre nevestu a družičku,  drevený podnos na prstienky, neskutočne krásne kone zapriahnuté v koči, veterán, ktorý ich odviezol do Košíc. Nemohli sme dovoliť, aby sme im v tomto retro autíčku neurobili zopár svadobných fotografií.

 

Počas celej svadby panovala neskutočne dobrá zábava  a aj keď z našej strany tam bola jazyková bariéra, neskutočne sme sa bavili aj my spoločne s našou nevestou, ženíchom a hosťami. Zažili sme tradície, ktoré pre nás boli vtedy novinkou a určite by sme boli radi, keby v našom portfóliu sa nachádzalo viac takýchto netradičných krásnych svadieb.

 

Ďakujeme Monika a Gabi, že sme mohli byť vaším svadobným fotografom. 

 

Pokiaľ vás naša tvorba zaujala a chceli by ste nás vo svoj veľký deň za svojich svadobných fotografov, neváhajte nás kontaktovať. My vám radi zodpovieme na všetky vaše otázky.  Pôsobíme na celom východnom Slovensku. V Košiciach, Prešove, Poprade, Trebišove, Michalovciach, Rožňave a ďalších mestách na východe.  Vašimi svadobnými fotografmi budeme radi aj v iných častiach Slovenska.