fbpx
 

Svadobné fotografie Nikola & Tomáš

Svadobné fotenie - Nikola & Tomáš

Pre nás diaľka nehrá žiadnu rolu! Svadobný fotograf Stará Ľubovňa, Košice, Rožňava či Michalovce. Sme tu pre všetkých. 

 

Stará Ľubovňa, to bolo to miesto, kde sa konala táto svadba. Rozhodne sme sa tešili, pretože to pre nás bolo niečo nové. Videli sme Ľubovniansky hrad, ktorý bol pre nás doposiaľ veľkou neznámou, pretože sme v tejto lokalite nikdy predtým neboli.  Vďaka tomu, že naše povolanie je práve „svadobný fotograf“ sme dostali možnosť  spoznávať Slovensko aj keď možno troška iným spôsobom.  Vďaka cestovaniu za svadbami sme videli nie jedno krásne miesto.

 

Sme pár, fotografov? 

Precestovali sme celý východ, ale aj Liptov a nemáme problém ísť ešte ďalej!  Vzdialenosť pre nás nehrá žiadnu rolu a sme tu pre všetky nevesty a ženíchov na Slovensku, ale aj mimo neho. Milujeme naše povolanie a cestovanie s ním späté. Kedže tvoríme pár, my sami si týmto cestovaním za svadbami tvoríme spoločné spomienky, na ktoré budeme spomínať v neskoršom veku veľmi radi.   

 

Bola to poriadna veselica! 

 

Svadba Nikoly a Tomáša sa niesla v rodinnej  a úsmevnej atmosfére v Starej Ľubovni. Prípravy vrcholili už od skorých ranných hodín. Skvelá rodinná atmosféra aká ma vo svadobný deň byť.  Trošička stresu, ale veľa smiechu a radosti. Napriek tomu, že sme na tejto svadbe boli od skorých ranných hodín a až do tých neskorých, nepociťovali sme únavu či chuť ísť domov. Viete prečo? Lebo táto svadba bola poriadna veselica ako ma byť a ako svadobný fotograf sme sa nezastavili ani na chvíľu! 

 

 Svadobný fotograf a Stará Ľubovňa

Počas ich svadby sa  vyskytlo pár momentov, na ktorých sa dnes určite aj Nikola a Tomáš zasmejú, no bola to svadba, ktorá bola plná emócií či už zo strany ženícha a nevesty či zo strany rodičov, súrodencov a hostí.  Zároveň to bola svadba plná zábavy smiechu, nečakaných ale zábavných momentov radosti a veselice.  Obrad prebiehal v krásnom gotickom kostole, ktorým sa v Starej Ľubovni môžu skutočne chváliť. Je nádherný a to dodalo celému obradu krásnu atmosféru.   Proste Bola to taká svadba ako má byť a to od začiatku až po koniec.  Opäť sme mali možnosť zažiť iné tradície ako sú tie Košické a poviem Vám, aj tie Staro Ľubovnianke sa nám veľmi veľmi páčili. 


 Sme veľmi vďační, že si Nikola a Tomáš vybrali nás ako svadobného fotografa pre ich veľký deň.  Teda spojenie svadobný fotograf a Stará Ľubovňa k nám patrí rovnako ako svadobný fotograf a Košice. Budeme radi, keď v tejto lokalite budeme mať viac svadieb

 

 

Chceli by ste vedieť či váš termín je ešte voľný?  Kontaktujte nás.  Pokiaľ hľadáte viac našich fotografií, pozrite si našu fotogalériu.