fbpx
 

Tehotenské fotenie – Danielka Patrik

Náš slogan je Príbeh jednej lásky. Nie je to len preto, že spoločne píšeme svoj príbeh, ale píšeme aj vaše príbehy lásky. Vlastne nie tak úplne, ale minimálne vám zachytávame vaše najvýznamnejšie miľmníky, v ktorých láska hrá hlavnú rolu.  

Milujeme, že sa môžeme pýšiť povolaním fotograf. Obaja sa môžeme predstaviť ako svadobný fotograf alebo tehotenský fotograf. 

Tehotenské fotenie – ďalší  miľník vašej lásky

V roku 2022 sme absolvovali množstvo tehotenských fotení a toto je jedno z nich.  Sympatický a skvelý pár – Danielka a Patrik. Dnes sa už môžu tešiť aj z prírastku v ich rodine.  

Láska okolo nás je skutočne výnimočná vec. Láska nie je len stav, ktorý prežívame, láska je radosť, pohladenie, úsmev.  A takto nám ukázali svoju lásku aj Danielka a Patrik.

Gratulujeme im k ich novému prírastku do rodiny a sme veľmi radi, že si vybrali práve nás ako fotografov pre ich tehotenské fotenie

Neváhajte nám napísať aj vy, prostredníctvom kontaktného formulára.  Tehotenské fotenie realizujeme v extérieri alebo aj v ateliéri, ktorý sa nachádza v Košiciach. 

Pozrite si aj naše ďalšie tehotenské fotenia