fbpx
 

Tehotenské fotenie – Miška & Marek

Príbeh jednej lásky. Áno to je náš slogan, ktorý možno poznáte. Je to o príbehu našom, ale hlavne o tých vašich. Jedným z  týchto príbehov je práve láska Miška a Mareka, ktorá rozkvitla do momentu, že Miška pod srdcom nosila nový život.

Svadby sú pre nás krásnou udalosťou, ale ta radosť, keď sa oslovujeme „tehotenský fotograf“ je ešte väčšia. Je nádherné zachytávať momenty, keď sa kreuje rodina. Už viac nehovoríme o dvoch  ľuďoch, ale o troch a viac.

Miška a Marek boli nádherný pár, ktorý nám pri tehotenskom fotení robil veľkú radosť. Príjemní, milí a veselí.  V ich očiach žiarili iskry radosti.


Tehotenské fotenie ako z iného miesta na zemi.

Jazero Rudník je veľmi obľúbené, čo sa týka svadobných alebo tehotenských fotení.  Aj Miška a Marek si vybrali práve toto magické miesto pre nafotenie ich tehotenských fotiek.

Miesto je unikátne svojim prostredím. Nájdete tam lúku, les, ale hlavne biely piesok okolo jazera, ktorý vytvára jedinečnú atmosféru.

 

Pokiaľ sme vás oslovili a chceli by ste, aby sme sa stali vašim “ tehotenským fotografom“  kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára.