fbpx
 

Tehotenské fotenie Zuzka & Ľuboš

Tehotenské fotenie Zuzka & Ľuboš

Tehotenské fotenie je výnimočná udalosť. Zachytávate vás a vaše šťastie. Je to jedinečný okamih a prečo? Lebo tehotné ženy alebo tehuľky, sú počas  tehotenstva výnimočné, krásne, očarujúce. Každá žena by mala mať zachytený moment kedy pod srdcom nosí človeka, ktorý bude pre ňu po celý život znamenať všetko. Človeka, za ktorého bez váhania dokáže položiť život a bude mu chcieť dať všetko na svete.

My v Solsata photo ponúkame tehotenské fotenie v dvoch variantách. Môžete si vybrať fotenie tehotenských fotografií v ateliéri, kde máme aj pripravené tehotenské oblečenie, v ktorých vynikne elegantne vaše bruško. Druhá varianta predstavuje fotenie tehotenských fotografií v exteriéri alebo u vás doma.  Závisí len na vás, pre ktoré sa rozhodnete.


Nemusíte sa báť, vždy vám pripomenieme, aké rekvizity môžu krásne vyznieť na vašich tehotenských fotkách. V  prvom rade nesmiete na fotenie priniesť dobrú náladu. 

Fotenie v tehotenských fotiek v  exteriéri je prirodzené a uvoľnené

My osobne odporúčame počas jarných a letných dní rozhodne fotenie tehotenských fotiek mimo ateliéru. Fotenie v prírode alebo v  exteriéri je to oveľa prirodzenejšie  a existuje široké množstvo miesto, ktoré možno využiť na vytvorenie jedinečnej atmosféry v kombinácia nežnosti a jemnosti  ženy a prírody.


Tehotenské fotenie realizujeme v mestách Košice, Michalovce, Prešov, Rožňava, Michalovce, Svidník, Trebišov a Moldava nad Bodvou. Samozrejme,  toto výnimočné rodinné fotenie je možné zrealizovať aj v ďalších mestách a obciach východného Slovenska.  Neváhajte sa informovať alebo si rezervujte termín cez kontaktný formulár.