fbpx
 

Stužková slávnosť Octava B

Fotoalbum - stužková slávnosť Octava B


Študenti z košického gymnázia Laca Novomestského mali skutočne stužkovú na jedničku! Môžeme vyzdvihnúť krásny priestor v hoteli Slávia, úžasné jedlo, zábavu, ale aj originálny program, ktorý si pripravili pre svojich rodičov a učiteľov.  Sme radi, že sme mohli byť ich fotograf na stužkovú.

 

Ako fotografi nepoznáme stužkovú, kde nie je napätie a strach, no tieto pocity opadnú po všetkých oficiálnych ceremóniách.  V každom študentovi drieme stres pred jeho veľkým dňom D.  Dievčatá v nádherných róbach pôsobia ako princezné, kým chlapci už viac nie sú chlapcami, ale mužmi.  Pri odovzdávaní stužiek vidieť v tvári ich rodičov hrdosť na svoje deti.  Fotograf na stužkovú vrátane nás  sa snaží každý tento moment a emóciu odfotiť a zdokumentovať.

Emóciu pre fotografa na stužkovú zohrávajú hlavnú rolu.

My na stužkovej slávnosti sa venujeme nie len programu a učiteľom, ale dôležité sú pre nás aj emócie, dojatie a hrdosť rodičov.

Dôležitú úlohu zohráva popri oficiálnych udalostiach program určený pre rodičov a učiteľov. Kreativita týchto mladých ľudí mnohokrát nepozná hraníc a my sme doslova ohromení z ich programu.  Neotáľame a fotíme ako diví, aby nám neušiel ani jeden dôležitý moment.  Úsmevy ale aj hrdosť rodičov či ich slzy šťastia!  Aj to patrí to foto albumu stužkovej slávnosti

Stužková slávnosť je skutočne honosnou udalosťou a patrí sa, aby tomu zodpovedala aj kvalita fotografií.  Okrem kvalitných fotografií z priebehu maturitného plesu v našej ponuke nájdete aj fotokútik s vtipnými rekvizitami, ktoré zabavia nie len samotných študentov ale aj rodičov a učiteľov. Dotvoríte ním originálnu atmosféru.

Pokiaľ vás naša  práca zaujala, neváhajte sa informovať o dostupnosti termínu cez kontaktný formulár.