fbpx
 

Rande fotenie – Stanka & Peťo

Rande fotenie Stanka & Peťo

Rande fotograf a svadobný fotograf vytvára momenty, na ktoré budete spomínať po celý život. Spoločne s vami vytvárame na týchto foteniach príbehy vašej lásky. Snažíme sa, aby tieto fotenia boli pre vás čo najbližšie Vždy sa ako rande fotograf pýtame na vaše záujmy, vaše koníčky, ktoré by sme mohli zahrnúť do fotenia. Pýtame sa na vaše predstavy, aby sme sa im dokázali čo  najviac priblížiť. 

 

 

Stanka a Peťo sú krásny pár  a o necelý rok ich čaká ich veľký deň D, kde budeme pôsobiť ako svadobní fotografi. Tieto fotky, fotené neďaleko Košíc, boli pre nich nie len skvelý tréning pred svadobnými portrétmi, ale jedna z nich dokonca bude slúžiť aj pre ich svadobné oznámenia, ktoré výjdu tiež z naše dielne. 

 

 

Rande fotenie je skvelá skúška pred svadobným fotením. Ako fotografi, ktorí fotografujú okrem rande fotenia aj fotenie zásnub či fotenie svadieb vás naučíme niekoľko póz, vy zistíte ako také fotenie prebieha a zbavíte sa stresu pred fotoaparátom. Okrem toho si vytvoríte krásne spomienky vhodné do albumov, ktoré vám budú vždy vytvárať úsmev na tvári.  

 

 

Rande fotenie nemusíte mať len pred svadbou. Môže byť jednoducho len tak. Pretože sa milujete a chcete začať formovať hmotné spomienky.  Darovať fotenie je  skvelým darčekom pre vašu polovičku, sestru, či kamarátku. 

 

 

Chcete si u nás zarezervovať rande fotenie? Kontaktujte nás.   Fotíme po celom východnom Slovensku. Košice, Prešov, Poprad, Michalovce, Trebišov či Rožňava. V prípade záujmu je možné fotenie usporiadať po komunikácií aj v rôznych častiach Slovenska.