fbpx
 

Svadobné fotenie – Denisa a Adrián

Tento rok sa nám so svadbami so ženíchmi zo zahraničia darilo.  Týždeň po mexickej svadbe Sašky a Ricarda  nás čakala slovensko-rumunská svadba, ktorá sa konala v kaštieli vo Fričovciach. 


Aká bola táto svadba pre nás ako pre svadobných fotografov?  


Bola malá, ale úžasná. Milé nevesty ak snívate o svadbe, ktorá bude malá a chceli by ste ju stráviť s najbližšou rodinou a priateľmi, tak svadba Denisky a Adriana sú dôkazom, že je to skutočne skvelý nápad a určite nebudete ľutovať absolútne nič. 


Ich svadba bola skvelá. Od krásnych emotívných chvíľ až po nádherne momenty plné smiechu a srandy.  

Keďže svadbička bola menšia orientovali sme sa na to, aby mali napriek tomu mnoho spomienok.  Svadobné portréty sme fotili na viacerých miestach. Využili sme Deniskine a naše rodné Košice. 


Dobrú chuť! Alebo svadobné portréty pri ktorých vyhladnete. 


Deniska s Adrianom boli maximálne uvoľnení a boli za každú srandu.  Tak teda, čo tak zájsť pred vlastnou svadbou na kúsok pizze?  To sme si vo svadobných portrétoch nemohli nechať újsť. A takto vznikla jedna z našich najobľúbenejších sérií svadobných fotiek roku 2022.  Skutočne sa stali pre nás srdcovou záležitosťou.


Po príchode do kaštieľa Fričovce, ktorý je mimochodom nádherný, sme zhotovili ďalšie bomby,  v podobe fotiek s družičkami. Naše fotografické srdcia búšili o stošesť, pretože už vtedy sme videli ako to bude v celku vyzerať. 


Ďakujeme Deniska a Adrian, že sme mohli byť vašimi svadobnými fotografmi. 

Pozrite sa sami. Pokiaľ máte záujem, aby sme boli vašimi svadobnými fotografmi neváhajte nám napísať prostredníctvom kontaktného formulára.