fbpx
 

Svadobné fotenie Lucia & Tomáš

Svadobné fotenie - Lucia & Tomáš

Svadobný fotograf pre Michalovce a pre celé východné Slovensko.

Svadba Lucky a Tomáša sa organizovala počas horúcich letných dní na konci Júna. V ten deň sme pôsobili ako ich svadobný fotograf. Michalovce, kde sa konala ich svadba sa nám ako mesto veľmi páčilo. Kúzlo Zemplína, Zemplínskej Šíravy a Vinného pre nás boli pre nás nádherné.

Lucka si dala veľmi záležať na tom, aby ich svadobný deň bol ten najkrajší v ich živote.  Vďaka mohutným šatám sme mali pocit, že je pred nami Popoluška so svojím Princom. Skutočne bola nádherná a vyzerala ako princezná. Už pri prípravách sme vedeli, že rodina v ich živote je proste všetkým. Bolo krásne vidieť ako sú ich rodičia hrdí na svoje deti a ako prežívajú s nimi ich veľký deň. Vďaka spontánnosti ich rodiny sme zachytili nespútane množstvo emócií a sĺz, ale v prvom rade bol pre nás najdôležitejší ich príbeh jednej lásky.  

Lucka a Tomáš sa poznali tak povediac od detstva. Pochádzali z rovnakej obce a bývali len niekoľko domov od seba. Napriek tomu, že Tomáš je pokojnej povahy a Lucka je spontánna a nespútaná,  bolo vidieť harmóniu a lásku medzi nimi. Najkrajší moment celej svadby bol ako Lucka zaspievala počas ich svadobného obradu pieseň. Jej hlas v kostole vytváral ozvenu, čo mi spôsobovalo zimomriavky po celom tele. Skutočne to bol nádherný a výnimočný moment ich svadobného dňa, ktorý dojal k slzám, myslím že všetkých svadobných hostí, rodičov a súrodencov a aj jedného z našich 

Je fotenie svadobných portrétov v iný deň lepšie? 

 

Fotenie svadobných portrétov si zvolili v iný deň ako bol ich svadobný. Chceli si svoju svadbu naplno užiť a nemali záujem opúšťať hostí počas hostiny. Fotenie svadobných portrétov bolo pokojnejšie, nikde sme sa neponáhľali a prešli sme niekoľko lokalít.  Fotografovanie svadobných portrétov prebiehalo v Trebišove v ich krásne upravenom parku a pri kaštieli. Ďalšie svadobné fotografie vznikli vo viniciach, pri západe slnka. Svadobný fotograf vám vždy odporučí fotenie v iný deň. Je to pohodlnejšie a komfortnejšie.  Nemusíte sa viazať na miesto a čas. 

Ak aj vy hľadáte svadobného fotografa na vašu svadbu a naša tvorba vás zaujala, neváhajte sa informovať o tom čo vás zaujíma alebo si rezervujte termín cez kontaktný formulár.