fbpx
 

Svadobné fotenie Patrícia & Ján

Svadobné fotenie Paťka & Janko

Byť svadobný fotograf je úžasné. Svadobný fotograf v Prešove  a na východnom Slovenku má skutočne krásne možnosti ako využiť prírodu. Nachádza sa tu veľa miest, ktoré sú jedinečné. 


Paťka a Janko boli výhercovia súťaže, ktorá sa konala pred rokom.  Mali krátko po svadbe, no nestihli nafotiť všetko čo chceli,  preto ich výhra veľmi potešila.  Teda, dodatočne sme  fotili ich druhé svadobné portréty.  Keď nám povedali, že sú z Prešova, veľmi sme sa tešili, pretože neďaleko sa nachádza kúzelné miesto – Spiaci mních, a tak sme k ich portrétom od iného svadobného fotografa prispeli aj my našou tvorbou. V skutku kúzelný a milý pár!  

Ich skromnou otázkou je či by mohli zobrať aj svojho tretieho člena rodiny. Skutočne sme sme boli milo prekvapení, že chcú svoju malú yorkšírku zakomponovať do svojich svadobných portrétov. Tá ako vidíte je síce maličká, ale v skutočnosti je veľká modelka. 


S Paťkom a Janko sme nafotili v skutku krásne a magické portréty. Počasie nám skutočne prialo, pretože lúče slnečného svetla dotvárajú celkovú atmosféru týchto „po“ svadobných portrétov. Naše srdiečka ako srdiečka svadobných fotografov jasali, keď videli všetku tu krásu a k tomu sme fotili neskutočne sympatický a milý pár, s ktorým sme si veľmi dobre rozumeli.  Čo viac si ako fotografi môžeme priať ? 


S týmto svadobným príbehom lásky sa spája skutočne pre nás kopec spomienok.  Nádherný západ Slnka s výhľadom na malebnú kotlinu, bol nádherný a neskutočný pohľad. Čo bolo tiež zaujímavé bol náš výstup na Spiaci mních. Mnohí absolvujú túto cestu hore autom. My sme  ale nevedeli, že hore vedie cesta určená pre autá, a tak sme sa vybrali hore pekne po vlastných.  Fotografka, troška v duchu spanikárila keď videla skalu medzi ktorú sa musí dostať a následne vyliezť, no napokon zvládla. O to väčší strach mala cestou dole.  Napokon to ale zvládla. Aj to prináša práca fotografa. Prekonávať svoje hranice, svoj strach pre čo najlepšie fotografie. 


Budete mať svadbu a stále nemáte svadobného fotografa? Kontaktujte nás cez kontaktný formulár a zarezervujte si termín ešte dnes.