fbpx
 

Svadobné fotenie Peťka a Jožko

Svadobné fotenie - Peťka & Jožko

Peťka a Jožko pre nás boli jedinečný svadobný pár. Napriek tomu, že sme sa pred tým nepoznali, neskutočne sme si sadli a preto sme boli veľmi radi, že si nás vybrali ako svojich svadobných fotografov. Skvelé na tom bolo to, že svoju svadbu dokázali zorganizovať za 3 mesiace a nechýbalo jej vôbec nič.


Svadba sa konala v Hoteli Dam, ktorý svojou jedinečnou záhradkou a osvetlením vyzerá na svadobných fotkách skutočne veľmi dobre. Nádherná výzdoba, skvelá hudba a výborné jedlo zaručilo skvelú svadobnú atmosféru. V závere svadby sa rozžiarili stropné svetlá stanu a to bolo skutočne magické! Pre nás ako svadobných fotografov, to bolo nesmierna radosť v našich srdiečkach fotiť lásku v takej nádhere.

Svadobný fotograf objaví aj na známych miestach nové zákutia

Svadobné portréty sme fotili pre nás na známom mieste Dreveník, neďaleko Spišského Hradu. Skutočne magické miesto. Napriek tomu, že sme tam fotili už niekoľko krát stále vieme objaviť nové a nové miesta, ktoré sú nádherné. Veríme že nie jeden svadobný fotograf  zdieľa rovnaký názor ako my!


Okrem toho na nás čakal neskutočný západ slnka, ktorý sme využili pre nás osobne neobvyklým spôsobom. Výsledkom sú nádherné portréty.


Často sa ako svadobní fotografi stretávame s tým, že nevesta a ženích sa pred objektívom cítia nesvoji a obávajú sa výsledku. Peťka a Jožko sa tiež spočiatku báli, ale napokon boli z výsledku úplne nadšení! A skutočne sa nemali ani prečo báť.  Usúďte sami. Peťka a Jožko sú pár zrodený pre objektív.

Ďakujeme Peťka a Jožko, že sme mohli byť vašimi svadobnými fotografmi.


Zapáčila sa Vám naša tvorba? Kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára a my s vám ozveme. Radi zachytíme emócie a lásku vo váš svadobný deň.